Hoş geldiniz…

Liya Laboratuvar Test Cihazları Ltd. Şti. sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren İnşaat Laboratuvar cihazları konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Beton, Zemin, Asfalt, Agrega, Çimento ve Yapı Malzemeleri Laboratuvar Cihazlarının üretimini yapmaktadır.

Hizmetlerimiz üretimin yanı sıra; paketleme, yurt içi - yurt dışı lojistik operasyonları, cihazların kurulum ve eğitimi, satış ve teknik destek hizmetlerini de kapsamaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde, bu ilkelerinden asla vazgeçmeyerek kısa sürede Laboratuvar Cihazları sektöründe tanınmayı ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Firmamızın değişmez prensipleri; daima kaliteli üretim ve hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyattır.

“Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir” prensibiyle çalışan Liya Laboratuvar Test Cihazları, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir,

Kaliteyi uygun fiyata bulabileceğiniz tek adres LİYA TEST…

Vizyonumuz

Laboratuvar Test Cihazları üretimi alanında Türkiye’de lider ve müşterilerin ilk aklına gelen dost şirket olmaktır.

Misyonumuz

Liya Laboratuvar Test Cihazları; müşterilerine en uygun çözümleri üstün hizmet ve düşük fiyatla sunmayı amaçlar.

Değerlerimiz

  • İyi niyet, İş ahlakı, Dürüstlük ve Şeffaflık.
  • Yaptığımız işler Kaliteli, Sistemli ve Bilimsel şekillerde gerçekleştirilmektedir.

Kalite Politikamız

Liya Laboratuvar Test Cihazları; sunduğu tüm ürün ve hizmetlerde müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentileri karşılayan veya aşan kalite seviyesini sağlamayı taahhüt eder. Müşteri memnuniyetine ulaşılmasını, iş süreçlerinin titizlikle yürütülmesini sağlayarak ulaşır. Bunun için tasarım, termin ve maliyet kontrol unsurlarını müşteriye azami fayda sağlamak yolunda sürekli iyileştirmeyi kendine politika olarak benimsemiştir.

Konseptika